BOARDTALK: AARON „JAWS” HOMOKI

Jaws od paru lat jest jednym z najbardziej szalonych skejcików, a zarazem strasznie miłym i śmiesznym gościem. Ostatnio mogliśmy trochę z nim porozmawiać czego efektem jest najnowszy BOARDTALK. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

Siemasz! Niedawno wypuściłeś nowy przejazd do filmu „A Happy Medium 3”, po internecie krąży plotka, że oglądanie tego więcej niż jeden raz może wywołać ból kolan. Nie czujesz się trochę jak 80-letni dziadek?

Haha, zupełnie nie czuje się jak dziadek… póki co. Jednak wiem, że to nadejdzie. Staram się dbać o swoje ciało, nie chcę aby nic mu dolegało. Myślę o nim trochę jak o samochodzie. Jeśli wlewasz w niego dobre paliwo to jest sprawny, jeśli jednak o niego nie dbasz to może czuć się trochę pordzewiały.

 

Mądre słowa! Więc z czego składa się twoje paliwo, oprócz zdrowego żywienia(bo to oczywiste)? 

Szczerze to raczej nie jestem najlepszy w zdrowym odżywianiu, ale  nałogowo biorę gorące kąpiele no i od zawsze miałem trampolinę. Myślę, że to może mieć coś wspólnego z moją zdolnością do amortyzacji. Ale nie jestem doktorem, wiec nie bierzcie tego zbyt poważnie do siebie, haha!

 

A co z wkładkami Footprint? Testowaliśmy (TEST) najnowsze i wydają się strasznie dobre, ale mogę tylko sobie wyobrazić jak działają po skoku z 20 schodów.

Tak, Footprinty też mi pomagają. Mam na tyle szczęścia, że mogę wkładać nowe do każdej pary butów.. i to robię. Zazwyczaj wystarczają mi na tydzień albo dwa, a jak skaczę duże rzeczy to zawsze biorę nowe.

 

Myślisz, że skoczyłeś już coś większego niż znany wszystkim Leap Of Faith (KLIK)? Jeśli to byłoby wciąż możliwe to chciałbyś być pierwszym, któremu udało się to z powodzeniem?

Nie mam pojęcia czy skoczyłem coś większego, myślę, że były to mniej więcej podobne wysokości. Jasne, że chciałbym spróbować ale od jakiegoś czasu jest tam winda i niestety nie jest to możliwe.

 

Jesteś chyba jedyną osobą, która może rozpocząć przejazd trickiem z El Toro, czy to już dla Ciebie „niewielki” spot?

Hahaha, niee, El toro wciąż jest wielkie, ale skakałem to już wcześniej i od tej pory wiem jak to wygląda, to trochę pomaga.

 

Możemy się spodziewać jeszcze jakiegoś Twojego przejazdu w tym roku?

Jasne! Właśnie kręcimy materiał do filmu Dekline, który prawdopodobnie pojawi się w październiku tego roku.

 

Zauważyłem, że robisz mega śmieszne miny i pokazujesz język kiedy jeździsz na desce. Myślisz, że Miley Cyrus Cię naśladuje?

Hahaha, ale mistrz! Wystawiam język bez większej kontroli nad tym, tak wygląda moja skoncentrowana twarz, nie mogę nic zaradzić! Miley zdecydowanie kopiuje moją stylówkę!

Jaws x Miley
Jaws x Miley, widzicie podobieństwo? :)

 

Ugryzłeś się kiedyś w język podczas lądowania z powodu twojej skoncentrowanej twarzy? To mogło by być niemiłe!

Haha, jeszcze nie! Ale kiedyś często uderzałem kolanami w brodę.

 

Jak to jest tripować z Tonym Hawkiem? Wspominasz jakieś ciekawe historie?

To jest gość!! Najciężej pracujący człowiek, zawsze kończy to co zaczął! Kiedyś jeździliśmy w jakimś basenie i chcieli nas wyrzucić, ale jak przyjechała policja to zrobili sobie z nim zdjęcie i pozwolili pojeździć nam jeszcze 5 minut.

 

Założę się, że to nie był jego pierwszy raz! Powiedz mi co czujesz przed robieniem jakiejś grubej sztuczki? Jak przezwyciężasz strach?

Po prostu robię to. Nie możesz myśleć zbyt wiele i po prostu zrobić to po co przyszedłeś.

 

Racja, zbyt dużo myślenia nas zabija. Co myślisz o paleniu jointów przed deską? 

Myślę, że to trochę pomaga ale ja osobiście nie palę kiedy próbuje coś trudniejszego. Nie paliłem przez 3 dni przed próbą kickflip melon z El Toro. Ale lubię zapalić jak jeżdżę po jakimś fajnym parku, haha.

 

Lubisz hulajnogi? Dlaczego nie?

Nie bardzo, łatwo rozwalić sobie na nich brodę.

 

No.. i są trochę pedalskie. Kim chciałbyś zostać jeśli nie byłbyś pro skaterem? 

No, są… hahahaha. Jeśli nie jeździłbym na desce to chciałbym być astronautą! Po prostu bardzo chce polecieć w kosmos.

jawsbaumgartner
Jaws-astronauta.

 

Hahaha, wiedziałem!! Powinieneś pokonać tego gościa – Felix’a Baumgartnera, który skoczył z 39 kilometrów. Jeszcze nie jest za późno, pomyśl nad tym!

Hahahaha, zróbmy to! Zróbmy to z 40 km, wyślij mnie tam i skoczę!! YEAH!! Hahaha!

 

Spoko, zadzwonię kiedyś… jak będę bogaty! Na koniec, mógłbyś powiedzieć coś do swoich fanów i utalentowanych skejcików?

Dbaj o swoje ciało, jest jedynym czym masz!