Crash Test – Fish Skateboards + KONKURS!

Jakiś czas temu dostaliśmy do przetestowania małą, plastikową deskę prosto od producenta w Polsce, mowa tutaj o Fish Skateboards. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

 

Fish Skateboards to pierwsza w Europie firma, która postanowiła przywrócić do produkcji winylowe deski, które swoje czasy świetności przeżywały w latach 70-80 ubiegłego wieku. Jak widać okazał się to strzał w dziesiątkę, bo swoim bardzo dużym zaangażowaniem i ogromnym wyborem kolorystyk desek stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

 

Deski dostać możemy w sklepach na terenie całego kraju, TUTAJ dokładny spis sprzedawców w danych województwach. Cena za komplet zapakowany w firmowe pudełko wynosi 249 lub 299 zł w zależności od kolorystyki.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji jeździć na takiej desce z początku może wydawać Wam się ona strasznie niewygodna, ale dosłownie po parunastu minutach już nie będziecie zwracali uwagi na jej rozmiary, które znacząco różnią się od normalnych deskorolek. Mają one 57 cm długości, 15 szerokości i ważą tylko 1,85 kg co sprawia, że możemy schować ją praktycznie wszędzie.

 

Deska wykonana jest z wysokiej jakości plastiku podatnego na wyginanie, dlatego złamanie jej to nie lada wyczyn, co potwierdzają liczne filmy na youtube.

 

Deska leży na firmowych truckach o szerokości 82mm, które w zależności od kupionego zestawu mają różne kolory a do tego typowo cruisingowe, 60 milimetrowe miękkie kółka, które pozwolą nam na jazdę po prawie każdej nawierzchni, od zatłoczonych chodników z nieszczęsnej kostki do idealnego żelbetonu na skateparkach.

 

Ogólnym przeznaczeniem deski jest raczej cruising, inna forma przemieszczania się po mieście, ale to przecież oczywiste, że prawdziwy skejcik nie będzie na niej tylko jeździł, dlatego w sieci zobaczyć możemy mnóstwo zajawkowiczów, którzy na deskach wrzucają normalne tricki. Na początku jest trudno ale jak już sie wczujecie to zajawka po pierwszej trójeczce zrobionej na plastikowej desce, która przy próbie ugina się do ziemii jest niezapomniana, potwierdzone!

 

Deski od Fish Skateboards mogę polecić każdemu z Was, cena jest w 100% adekwatna do jakości, która postawiona została na bardzo wysokim poziomie. Coraz częściej zobaczyć można nie tylko skejcików, którzy Fishki używają jako środek transportu, sprawdzą się one zarówno w dłuższych trasach, bo po paru odepchnięciach uzyskujemy sporą prędkość jak i w krótszych, np. po bułki do sklepu, hehe.

 

KONKURS!

Do zgarnięcia jedna, nowa deska prosto od producenta. Zasady są bardzo proste:

1. Polub boardnews na facebooku

2. Polub Fish Skateboards na facebooku

3. Udostępnij nasz test na swojej osi czasu

4. Udostępnij zdjęcie konkursowe znajdujące się na naszym fanpage na swojej osi czasu

*PAMIĘTAJCIE ABY UDOSTĘPNIENIA BYŁY PUBLICZNE, INACZEJ NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ

Zwycięzca wybrany zostanie losowo pod koniec przyszłego tygodnia!

Fish Skateboards Fish Skateboards Fish Skateboards Fish Skateboards

1 Komentarz Przyłącz się do dyskusji →


  1. KONKURS FISH SKATEBOARDS - WYNIKI

    […] były proste, a nagroda ciekawa, o czym mogliście się dowiedzieć czytając nasz test – KLIK, jednak wylosowana została tylko jedna osoba, a został […]

Comments are closed.