CRASH TEST: Nibiru Skateboards

To pierwszy i pewnie nie ostatni test desek na portalu Boardnews. Zaczynamy od Polskiej firmy Nibiru skateboards.

Pierwsze wrażenia 

Deska wygląda kozacko. Fajna, unikatowa grafika z dziwnym ufo ludkiem. Deska którą dostaliśmy na testy to 8.125. Nie za mała, nie za duża. Trzeba też wspomnieć o unikatowym kształcie i profilu, ale o tym później.  Na mnie deska zrobiła pozytywne wrażenie. W końcu jesteśmy zalewani deskami z różnych krańców świata więc czemu nie wspierać Polskich marek ?

Profil 

Tutaj muszę przyznać że  wolę bardziej wyprofilowane. Jednak dla wszystkich vertowych i szosowych riderów będzie idealna (Nibiru robi właśnie nowy profil, ale ciii nic nie wiecie). Nose  i tail jest odpowiednio wygięty dzięki temu deską bije na prawdę wysoko.

Grafiki

Chłopaki się postarali. Większość skatów, szczególnie młodych, przy wyborze deski kieruje się właśnie grafiką. Poniżej cała gama grafik z pierwszej serii desek.

 

Trwałość

Obecnie jest jeszcze zimno. Deska została poddana ciężkiej próbie. Zmiana temperatury czy obijanie o boxy nie wyrządziło większych szkód niż wgniotki. W końcu nikt nie lubi mieć „chipsa” na desce.

Podsumowowanie:

Jeśli planujesz kupić nową deskę i podobają ci się odjechane grafiki Nibiru nie zastanawiaj się długo i zamawiaj !!! Mocna deska za dobrą cenę  już od 139zl. Wspierajmy Polską deskorolkę.

 

PLUSY

  • Trwałość
  • Fajne unikatowe grafiki
  • Dobry POP
  • POLSKIE firma !!!

MINUSY

  • Profil, ale to kwestia gustu (Nowe profile już za chwilę).

 

 

100
CRASH TEST: Nibiru Skateboards