Przed testem – Vans Crockett Pro

Crockett Pro to najnowszy model, który Vans wypuścił wraz z wiosenną kolekcją, z tego co widziałem to póki co chyba nie jest jeszcze dostępny w skateshopach, także nie znamy jego dokładnej ceny. Dzięki uprzejmości Vans Polska dostaliśmy ten model do przetestowania, to pierwszy w tym roku test, który mamy nadzieję, że wypadnie bardzo pozytywnie. Poniżej kilka pierwszych wrażeń.

 

 

 

 

Gilbert Crockett wypromował but sygnowany swoim nazwiskiem bardzo ciekawym i mocnym klipem, który możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Mimo, że jestem zwolennikiem raczej klasycznych kolorystyk – black/white to po otworzeniu pudełka i ujrzeniu brązowego buta z białą podeszwą zupełnie się nie przejąłem, bo wygląda on mega dobrze. Prosty trampek ale dopracowany w każdym calu, minimalna liczba przeszyć, delikatny branding i standardowa waflowa podeszwa. Wzór na wyściółce pokrywa się z tym na wkładce, ogólnie nie mam co zarzucić pod względem wyglądu bo został on dopracowany w stu procentach.

 

Lekkim minusem jest to, że but jest na mnie minimalnie za duży (43 zamiast 42,5)z powodu braku mojego rozmiaru na magazynie, jednak myślę, że podwójna warstwa skirpów mi nie zaszkodzi a but będzie leżał równie dobrze :) Poniżej parę zdjęć buta jeszcze przed testem.

 

1 2 3 4 5