Test Mophie – Juice Pack Plus i Juice Pack Boost

To już ostatni test, który przeprowadzamy dzięki uprzejmości dystrybucji Alstor. Tym razem przybliżymy Wam nieco dwa produkty firmy Mophie.

 

 

 

 

 

Do testów dostaliśmy Mophie Juice Pack Plus oraz Juice Pack Boost. Zacznijmy od pierwszego.

 

JPP

 

 

 

 

 

Juice Pack Plus jest to nic innego jak case z wbudowaną baterią, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Kojarzyć możecie go m.in. z reklam, które często pojawiają się podczas transmisji Street League na żywo.

 

Z pewnością może odrzucać Was cena tego gadżetu. Kosztuje on 299 zł, do wyboru macie 6 kolorów i bez problemu możecie kupić go na stronie polskiego producenta – TUTAJ. Jednak myślę, że jest wart swojej ceny, o czym przekonacie się już za chwilę.

 

Produkt dostajemy zapakowany w ciekawe pudełko, w którym oprócz samego case dostajemy również instrukcję obsługi oraz kabelek, dzięki któremu będziemy mogli ładować naszą obudowę z ładowarką.

 

Obudowa jest sporych wymiarów, przez pierwsze pare godzin możecie odczuwać lekki dyskomfort, jednak po przyzwyczajeniu się nie zwracacie już na to uwagi, telefon w case o wiele lepiej leży w ręku z powodu gumowanego materiału, z którego został wykonany. Jednak jej grubość znacząco wpływa na ochronę iPhone, który spadł mi parokrotnie i nie ucierpiał przy tym w żadnym stopniu, podobnie jak sam case. Obudowa nie przeszkadza w używaniu takich przycisków jak podgłaśnianie/przyciszanie, wyciszanie czy wyłączanie telefonu, mamy bezproblemowy dostęp do nich wszystkich.

 

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Czas wspomnieć o głównym aspekcie, czyli funkcjonalności. Aby naładować baterię (2000 mAh) naszego case w pełni potrzebne jest ok. 2 godziny. Poziom naładowania określają cztery diody LED zamontowane na dolnej części obudowy, zapalają się one po kliknięciu przycisku znajdującego się obok nich. Pare milimetrów dalej, w lewym dolnym rogu znajduje się przełącznik odpowiedzialny za włączanie/wyłączanie trybu ładowania.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Producent wspomina, że Mophie ponad dwukrotnie zwiększa żywotność baterii, z czym zgadzam się w 100%. Od całkowitego wyładowania telefonu zdołał on naładować go do pełna, przy czym zostało jeszcze trochę energii (ok. 10-20%).

 

Podsumowując mophie Juice Pack Plus to urządzenie godne polecenia każdemu użytkownikowi iPhone, a zwłaszcza osobom często wyjeżdżającym, którzy często używają telefonu, jak to jest w przypadku skaterów. Jedynym minusem może być tutaj tylko wielkość telefonu w obudowie, jednak mimo to myślę, że warto, ponieważ znacząco wpływa to na ochronę teleofnu.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

 

JPB

 

 

 

 

 

Drugim produktem, który postaram się Wam przybliżyć jest Juice Pack Boost, czyli nic innego jak przenośna bateria, którą możemy kupić za 199 zł u producenta – TUTAJ.

 

Zdecydowanym plusem tego urządzenia są jego wymiary, jest takiej samej grubości co iPhone, jednak jest krótszy o pare milimetrów, zmieści się do każdej kieszeni.

 

Dokładnie tak samo jak case, baterie musimy naładować, aby móc jej następnie używać jako ładowarki. Jednak to urządzenie zdecydowanie mniej przypadło mi do gustu, m.in. z powodu nagrzewania się go podczas ładowania iPhone, ponadto uzupełniała tylko ok. 80% baterii.

 

Jest to urządzenie warte uwagi, jednak nie wiem czy jego cena nie jest zbyt wygórowana, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydaje mi się wybranie opisywanej parenaście linijek wyżej obudowy.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

To już ostatni test produktów, które dostaliśmy dzięki uprzejmości dystrybucji Alstor, oraz ich flagowemu sklepowi iCorner.

Jeżeli macie jakieś pytania bądź uwagi, piszcie w komentarzach lub na kontakt@boardnews.pl, postaramy się na nie odpowiedzieć.